Niniejsza witryna wymaga zainstalowanego dodatku Adobe Flash Player
 
enova365 wyróżniona w konkursie Microsoft
czwartek 2013-10-31 (akt. czwartek 2013-10-31 10:59)

Firma Soneta Sp. z o.o., ze swoim rozwiązaniem enova365, została finalistą prestiżowego konkursu „Twoja firma, Twoja Szansa na sukces” organizowanego przez Microsoft. To już drugi rok z rzędu, kiedy jury doceniło oprogramowanie krakowskiej firmy - w 2012 r. enova365 w konkursie tym zajęła drugie miejsce!

  Twoja firma, Twoja Szansa na sukces” to międzynarodowa inicjatywa Microsoft uruchomiona w 2010 roku. Jej celem jest udzielenie wsparcia biznesowego i technologicznego dla firm tworzących oprogramowanie, a co za tym idzie zwiększenie ich innowacyjności i konkurencyjności na rynku. W pierwszym etapie konkursu należało zgłosić pomysły na aplikacje działające w oparciu o platformę Windows 8. W ramach drugiej części uczestnicy mieli za zadanie przekształcić swoje pomysły w działające aplikacje. Spośród wszystkich stworzonych rozwiązań jury wybrało 10 najlepszych: 5 z kategorii aplikacja konsumencka oraz 5 z kategorii aplikacja biznesowa w tym enova365.

enova365  została zaprezentowana podczas uroczystej gali wchodzącej w skład trzeciego etapu konkursu. Wszystkie firmy, których rozwiązania zostały zakwalifikowane do finałowego etapu, otrzymają od Microsoft wsparcie biznesowe i marketingowe, wspierające sprzedaż proponowanych rozwiązań.

Wyróżnione przez Microsoft rozwiązanie enova365 to pełny system klasy ERP/CRM dostarczany w postaci usługi subskrybcyjnej dla małych i średnich przedsiębiorstw. Otwarty na integrację z rozwiązaniami standardowymi oraz dedykowanymi (niszowymi) zaprojektowanymi dla chmury. Rozwiązanie jest dostępne przez sieć Internet również z urządzeń mobilnych: tabletów, smartfonów. enova365 jest tożsama funkcjonalnie z systemem ERP enova działającym od kilkunastu lat u ponad 7000 użytkowników, co jest absolutnie wyjątkowe na rynku.